
Een leven als zelfstandige…In tijden van zware (fiscale) druk, hoge concurrentie en grote onzekerheid zou je bijna beginnen twijfelen om eraan te beginnen.
Als je het een beetje goed aanpakt, ‘scoor’ je echter wel wat opdrachten. Vraag naar talent is er, maar meer dan eens staan er belachelijk lage tarieven tegenover. Of erger nog: een compensatie in natura of ‘exposure’. Daar beleg je natuurlijk je boterham niet mee, en je bouwt er al zeker geen huis mee. Zelfs de meest enthousiaste zelfstandige wordt er op den duur mismoedig van.
Dat vond Filip Bunkens, fulltime fotograaf, ook. Op zijn website schept hij – voor eens en altijd- duidelijkheid in de prijszetting en de kosten. Nee, het werk van een fotograaf is dus niét gratis!